phone

۰۲۱-۴۱۸۵۸

با خیال راحت ثبت شوید...

نحوه افتتاح حساب برای شرکت سهامی خاص

 

سوال: من در حال ثبت یک شرکت سهامی خاص هستم. برای افتتاح حساب چه شرایط و مراحلی لازم هست؟

 

پاسخ: ابتدا بایستی از سوی اداره ثبت تایید نام شرکت شما اعلام شود سپس افراد دارای حق امضا در شرکت به همراه مدارک شرکت که برای امضا در اختیار دارید به یکی از یانک ها مراجعه نموده و به نام شرکت، حساب جدیدی افتتاح نمایید و حداقل 35 درصد سرمایه ثبتی شرکت را در حساب اندوخته قانونی نمایید.

دسته ها: سوالات متداول

دیدگاه های بازدیدکنندگان

کارشناس 08 بهمن 1397 - 09:47

جناب بابایی
ارسال مدارک حتما بایستی همراه با نامه بانکی مبنی بر سپرده وجه موردنظر باشد. بنابراین بدون داشتن نامه بانکی، اداره ثبت شرکتها قطعا پرونده شما را تایید نخواهد کرد و به آدرس شما برگشت خواهد خورد.

موفق باشید

غلامعلی بابایی 07 بهمن 1397 - 07:59

سلام شرکت ثبت کردع بانک هم رفتم حساب باز کردم بعداز فیش بانکی گواهی به من نداد ایا مدارک ارسال کنم؟؟؟؟؟؟

کارشناس 13 آذر 1397 - 15:00

جناب آقای حسنی آذر
شما با در دست داشتن ابلاغیه تایید نام شرکت، میتوانید به بانک مراجعه نموده و افتتاح حساب نمایید. ضمنا بایستی حتما دارای حق امضا در شرکت باشید. ابلاغیه تایید نام را از وکیل یا موسسه ای که برای شما اقدام به ثبت شرکت نموده دریافت کنید. اگه خودتان شخصا اقدام به ثبت نموده اید، از سایت اداره ثبت شرکت ها با کد پیگیری که در اختیار دارید، ابلاغیه را پرینت گرفته و به بانک مراجعه کنید.

پیروز باشید

حسین حسنی آذر 12 آذر 1397 - 14:36

سلام
من یک شرکت سهامی خاص ثبت کردم ولی ازهیچ کدام ازاسناد شرکت نامه اساس نامه جلسات هیت مدیره پرینت نگرفتم الان درمرحله افتتاح حساب وهیچ کدام اسناد رو دراختیار ندارم چیکار بکنم ممنمون از شما

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 

جهت تماس کلیک کنید!